O nas

Zapraszamy dzieci powyżej roczku do 2,5 lat

 

 

dzieci9
PlacówkaNasze Szkraby” jest miejscem pełnym ciepła i radości, gdzie można pozostawić malucha na cały dzień pod opieką serdecznych, wykwalifikowanych,opiekunek. Szkraby przebywają w małych grupach,maksymalnie 15 dzieci, co stwarza warunki do indywidualnego podejścia do każdego z nich i poświęcenia niezbędnej uwagi.Grupą opiekują się 3/4 opiekunki.

Rozwijamy u Dzieci umiejętności pozwalające im sprostać wymaganiom stawianym w życiu codziennym. Poprzez zabawę uczymy życzliwości, dzielenia się i funkcjonowania w grupie. Codzienne zajęcia dostosowane są do potrzeb i możliwości dzieci.

Dzieci uczą się umiejętności życia w grupie, kształtują postawy społeczne oraz doskonalą samodzielność. W pracy z maluszkami stosujemy różne metody i najlepsze programy, które w fascynujący sposób wprowadzają dzieci w bogaty świat kolorów, kształtów, a także uczuć i emocji.

Mieścimy się w nowoczesnym budynku, który został zaprojektowany i  wybudowany od podstaw  z wszelkimi zabezpieczeniami przeciwpożarowymi oraz przepisami sanitarnymi dla dzieci.