Przedszkole ul.Ryska 3

Przedszkola NASZE SZKRABY powstały z miłości do dzieci i pasji tworzenia dla nich bezpiecznego, rozwijającego ich umiejętności miejsca, do którego z uśmiechem i radością będą przychodzić.  To właśnie Dzieci są dla nas najważniejsze!

Nasze Przedszkola zapewniają rozwój  w przyjaznym otoczeniu, gdzie mogą połączyć radosną zabawę z nauką, mogą odkrywać i poznawać świat.

Stworzyliśmy kameralne i przytulne miejsca, w których kładziemy nacisk przede wszystkim na bezpieczeństwo naszych przedszkolaków.Dzieci przebywają w przestronnych, kolorowych i bogato wyposażonych salach zabaw.

Przedszkola położone są w bardzo atrakcyjnych i przyjaznych środowiskach. Otoczone zadbanym dobrze zagospodarowanym terenem i placem zabaw. Mieścimy się w Białymstoku w  czterech lokalizacjach : przy ulicy Łąkowej, Ryskiej, Błękitnej i Sosabowskiego.

Kadra przedszkolna to wykwalifikowani nauczyciele z wykształceniem pedagogicznym, pełni optymizmu, kreatywności, odpowiedzialności oraz indywidualnego podejścia do każdego dziecka.Nauczycielki stosują sprawdzone i kreatywne metody pracy. Pomagamy w rozpoznaniu możliwości rozwojowych dziecka i podjęciu wczesnej interwencji specjalistycznej. Zapewniamy zajęcia z Logopedą , Psychologiem oraz nauczycielem terapeutą.

W przedszkolu realizujemy zadania wynikające z Podstawy Programowej Wychowania Przedszkolnego.W czasie pobytu dziecka w placówce zapewniamy:

  • gimnastykę mózgu – ćwiczenia kinezjologii edukacyjnej,zajęcia manualno–plastyczne,zajęcia muzyczno-rytmiczne,język angielski,gimnastykę ogólnorozwojowąsensoplastykę,zajęcia piłkarskie
  • zumba,zabawy z chustą animacyjną,zajęcia kulinarne,świętowanie ważnych dat naszych Maluchów
  • Mamy bardzo bogatą ofertę zajęć dodatkowych wykraczających poza obowiązujące ramy programowe: robotyka, basen, balet, dogoterapa.

Naszym głównym założeniem wychowawczo-dydaktycznym jest osiągnięcie przez każde dziecko dojrzałości szkolnej we wszystkich jej aspektach.

Wielkim osiągnięciem Naszych Szkrabów jest  wygrana w 2017r. w konkursie „PRZEDSZKOLE ROKU” zajęliśmy I miejsce oraz w 2019r. w konkursie „ PRZEDSZKOLE NA MEDAL”. Otrzymaliśmy I miejsce w Białymstoku i II w województwie.

NASZE SZKRABY to miejsce, w którym szczególną uwagę przywiązujemy do dbania o wzajemny szacunek, tolerancję oraz poszanowanie indywidualnych uczuć każdego Dziecka, sprzyjające powstaniu dobrych nawyków i poczuciu własnej wartości. Stworzyliśmy bezpieczne i przyjazne miejsce– drugi domu, gdzie najwyższą wartością jest Dziecko i jego rozwój.

Zapraszamy serdecznie !

Dyrekcja NASZE SZKRABY

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOP