Przedszkole Łąkowa

Zapraszamy dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat

ul.ŁĄKOWA 1

„Nasze Szkraby” to przedszkole , w którym dzieci rozwijają swoje talenty i wyobraźnię, zdobywają nowe umiejętności, oraz świetnie się bawią, to miejsce które jest przyjazne i bezpieczne dziecku. Staramy się by rozwój dziecka był jak najbardziej wszechstronny. Jesteśmy przedszkolem nastawionym na rozwijanie wyobraźni i twórczości naszych wychowanków. Każdemu dziecku zapewniamy prawidłowe warunki do rozwoju osobowego. Tworzymy takie rozwiązania edukacyjne, które na wiele sposobów mogą wspierać dziecko w jego przygotowaniu do odkrycia własnej godności, podjęcia twórczego i odpowiedzialnego życia. Dzieci znajdą tutaj jasne i kolorowe sale do zabaw, w których odbywają się zajęcia edukacyjne, językowe, taneczne, gimnastyczne, rytmika z instrumentem oraz przedstawienia teatralne.

Przedszkole mieści się w nowoczesnym budynku, który został zaprojektowany i wybudowany od podstaw z wszelkimi zabezpieczeniami przeciwpożarowymi oraz przepisami sanitarnymi dla dzieci.

Realizujemy wczesne wspomaganie rozwoju i TUS.

Zatrudnieni specjaliści pomagają zarówno naszym dzieciaczkom jak i rodzicom w codziennych trudach.

Posiłki dowożone są przez firmę kateringową, która gotuje we własnej kuchni dla własnego przedszkola i żłobka,dlatego możemy ja nazwać jak własne.Jedzenie jest przepyszne.

PRZEDSZKOLE ŁĄKOWA 1 DANE KONTAKTOWE I    KONTO

  • Przedszkole ul.ŁĄKOWA 1,Białystok
  • Biuro tel 
  • Dane do przelewu.Nasze Szkraby – Ewa Sasinowska
  • konto :34 1140 2004 0000 3002 7678 6050
  • Dotyczy tylko przedszkola przy ul.ŁĄKOWEJ 1.   TEL.791 628 000