O nas

Zapraszamy dzieci od roczku do 3 lat

 

 

dzieci9ŻŁOBEK „Nasze Szkraby” jest miejscem pełnym ciepła i radości, gdzie można pozostawić malucha na cały dzień pod opieką serdecznych, wykwalifikowanych,opiekunek. Szkraby przebywają w dwóch małych grupach, maksymalnie 15 dzieci, co stwarza warunki do indywidualnego podejścia do każdego z nich i poświęcenia niezbędnej uwagi.Grupami opiekują się 5 cioć.

Rozwijamy u Dzieci umiejętności pozwalające im sprostać wymaganiom stawianym w życiu codziennym. Poprzez zabawę uczymy życzliwości, dzielenia się i funkcjonowania w grupie. Codzienne zajęcia dostosowane są do potrzeb i możliwości dzieci.

Dzieci uczą się umiejętności życia w grupie, kształtują postawy społeczne oraz doskonalą samodzielność. W pracy z maluszkami stosujemy różne metody i najlepsze programy, które w fascynujący sposób wprowadzają dzieci w bogaty świat kolorów, kształtów, a także uczuć i emocji.

!   mówimy co widzimy, co czujemy, czego potrzebujemy

• szanujemy uczucia te przyjemne i nieprzyjemne, a także potrzeby swoje i innych

• zawieramy umowy, nie stawiamy zasad

• nie krytykujemy, nie oceniamy, nie osądzamy, nie moralizujemy, nie etykietujemy

• akceptujemy „nie” (zastanawiamy się, co za tym stoi)

• pytamy czego chce dziecko i na czym mu zależy, nie stawiamy przymusu

• pozwalamy doświadczać naturalnych konsekwencji działań (jeżeli dziecko rzuci zabawką, to ona się zniszczy i nie będzie mogło się nią już bawić)

• uczymy radzić sobie z trudnymi emocjami (dążymy, aby dziecko nauczyło się samoregulacji)

• wskazujemy sposoby zaspakajania swoich potrzeb, nie raniąc przy tym innych

• dorosły jest przywódcą, który dba o relacje dzieci (władza z dzieckiem, a nie nad dzieckiem)

• nie stosujemy kar, ani nagród. Zastępujemy je uwagą, troską, zainteresowaniem

Mieścimy się w nowoczesnym budynku, który został zaprojektowany i  wybudowany od podstaw  z wszelkimi zabezpieczeniami przeciwpożarowymi oraz przepisami sanitarnymi dla dzieci.

NIE MAMY TV!

Oferujemy dodatkowo w cenie opłaty stałej:

-zajęcia z sensoplastyki, plastyki, muzyki i tańca,

-zajęcia relaksujące przy muzyce gitarowej,

-zajęcia z j.angielskim,

-zajęcia sportowe z piłką,

W miarę dostępności miejsc,powyżej 2,5 roku oferujemy miejsca w naszych przedszkolach:)Po ukończeniu 2,5 roku zapraszamy również do kontaktu z przedszkolnym Logopedą i Psychologiem.Dzieci z orzeczeniem wczesnego wspomagania rozwoju prowadzimy na miejscu dzięki zatrudnionej fachowej kadrze.

Realizujemy wczesne wspomaganie rozwoju i TUS.Zatrudnieni specjaliści pomagają zarówno naszym dzieciaczkom jak i rodzicom w codziennych trudach.(powyżej 2 latek).

Posiłki dowożone są przez firmę Savilla. Jedzenie jest syte, zdrowe, wędliny własnego wyrobu, ograniczone w sole i cukry a bogate w witaminy.Jedzonko jest  przepyszne.

Chcesz więcej!

Zapraszamy:)