Nasze Szkraby

Nasze Szkraby to przedszkole niepubliczne, stawiające na rozwój dziecka, oferujące ogromny pakiet zajeć dodatkowych,jednocześnie od 3 lat utrzymując czesne w wysokości 250 zł miesięcznie.Działamy od września 2015 roku.
Nasze placówki mieszczą się przy ulicy Łąkowej 1,Błękitnej 1 Sosabowskiego 5 i Ryskiej 3.
 Przedszkola NASZE SZKRABY powstały z miłości do dzieci i pasji tworzenia dla nich bezpiecznego, rozwijającego ich umiejętności miejsca, do którego z uśmiechem i radością będą przychodzić.  To właśnie Dzieci są dla nas najważniejsze!
Nasze Przedszkola zapewniają rozwój  w przyjaznym otoczeniu, gdzie mogą połączyć radosną zabawę z nauką, mogą odkrywać i poznawać świat.
Stworzyliśmy kameralne i przytulne miejsca, w których kładziemy nacisk przede wszystkim na bezpieczeństwo naszych przedszkolaków.Dzieci przebywają w przestronnych, kolorowych i bogato wyposażonych salach zabaw.
Przedszkola położone są w bardzo atrakcyjnych i przyjaznych środowiskach. Otoczone zadbanym dobrze zagospodarowanym terenem i placem zabaw. Mieścimy się w Białymstoku w  czterech lokalizacjach : przy ulicy Łąkowej, Ryskiej, Błękitnej i Sosabowskiego.
Kadra przedszkolna to wykwalifikowani nauczyciele z wykształceniem pedagogicznym, pełni optymizmu, kreatywności, odpowiedzialności oraz indywidualnego podejścia do każdego dziecka.Nauczycielki stosują sprawdzone i kreatywne metody pracy. Pomagamy w rozpoznaniu możliwości rozwojowych dziecka i podjęciu wczesnej interwencji specjalistycznej. Zapewniamy zajęcia z Logopedą , Psychologiem oraz nauczycielem terapeutą.
W przedszkolu realizujemy zadania wynikające z Podstawy Programowej Wychowania Przedszkolnego.W czasie pobytu dziecka w placówce zapewniamy:

 • gimnastykę mózgu – ćwiczenia kinezjologii edukacyjnej,
 • zajęcia manualno–plastyczne,
 • zajęcia muzyczno-rytmiczne,
 • język angielski
 • gimnastykę ogólnorozwojową
 • sensoplastykę
 • zajęcia piłkarskie
 • zumba
 • zabawy z chustą animacyjną
 • zajęcia kulinarne
 • świętowanie ważnych dat naszych Maluchów
 • Mamy bardzo bogatą ofertę zajęć dodatkowych wykraczających poza obowiązujące ramy programowe: robotyka, basen, balet, dogoterapa.

Oferujemy ponadto mnóstwo uroczystości i zabaw przedszkolnych , wycieczki, przedstawienia teatralne w wykonaniu profesjonalnych aktorów na terenie przedszkola , wyjazdy do Teatru Lalek, do kina, współpraca z pracownikami: m.in. Policji, Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, Nadleśnictw, ekologami.
Naszym głównym założeniem wychowawczo-dydaktycznym jest osiągnięcie przez każde dziecko dojrzałości szkolnej we wszystkich jej aspektach.
Wielkim osiągnięciem Naszych Szkrabów jest  wygrana w 2017r. w konkursie „PRZEDSZKOLE ROKU” zajęliśmy I miejsce oraz w 2019r. w konkursie „ PRZEDSZKOLE NA MEDAL”. Otrzymaliśmy I miejsce w Białymstoku i II w województwie.
NASZE SZKRABY to miejsce, w którym szczególną uwagę przywiązujemy do dbania o wzajemny szacunek, tolerancję oraz poszanowanie indywidualnych uczuć każdego Dziecka, sprzyjające powstaniu dobrych nawyków i poczuciu własnej wartości. Stworzyliśmy bezpieczne i przyjazne miejsce– drugi domu, gdzie najwyższą wartością jest Dziecko i jego rozwój.
Zapraszamy serdecznie !
Dyrekcja NASZE SZKRABY

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOP