O nas

Zapraszamy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat

Cztery oddzielne oddziały:

ul.Ryska 3 lok 1 i 2,(przedszkole);

ul. Ryska 3 lok.. 15-16-17 przedszkole z grupą żłobkową( w żłobku dzieci od 1 szego roku życia do 2,5 roku);

ul. Gen.Sosabowskiego 5  (przedszkole).

ul.Ryska 3 lok. 19-20-21-22 (przedszkole).

„Nasze Szkraby” to przedszkole , w którym dzieci rozwijają swoje talenty i wyobraźnię, zdobywają nowe umiejętności, oraz świetnie się bawią, to miejsce które jest przyjazne i bezpieczne dziecku. Staramy się by rozwój dziecka był jak najbardziej wszechstronny. Jesteśmy przedszkolem nastawionym na rozwijanie wyobraźni i twórczości naszych wychowanków. Każdemu dziecku zapewniamy prawidłowe warunki do rozwoju osobowego. Tworzymy takie rozwiązania edukacyjne, które na wiele sposobów mogą wspierać dziecko w jego przygotowaniu do odkrycia własnej godności, podjęcia twórczego i odpowiedzialnego życia. Dzieci znajdą tutaj jasne i kolorowe sale do zabaw, w których odbywają się zajęcia edukacyjne, językowe, taneczne, gimnastyczne, rytmika z instrumentem oraz przedstawienia teatralne.

Przedszkole mieści się w nowoczesnym budynku, który został zaprojektowany i wybudowany od podstaw z wszelkimi zabezpieczeniami przeciwpożarowymi oraz przepisami sanitarnymi dla dzieci.

Realizujemy wczesne wspomaganie rozwoju i TUS.Zatrudnieni specjaliści pomagają zarówno naszym dzieciaczkom jak i rodzicom w codziennych trudach.

Posiłki dowożone są przez firmę kateringową, która gotuje we własnej kuchni dla własnego przedszkola i żłobka,dlatego możemy ja nazwać jak własne.Jedzenie jest przepyszne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOP